Portfolio Category: Wide

Çocuk Oyun Parkı

Çocuk Oyun Parkı günümüzde yaz aylarında çekilmez bir hal alıyorken , Kapalı Çocuk Oyun Parkı bu durumunun önüne geçmiştir. Yaşamsal döngü içerinde çocuklarımızın gelişimine bir anne ve baba olarak katkıda bulunmak isteriz bu sebeple yeşil alanlarda bulunamadığımız zamanlar içerisinde yada gezmek , alışveriş yapmak istediğinizde çocuklarınız bizlere emanet.

Eskişehir Kapalı Çocuk Oyun Parkı

Kapalı oyun parkı içerisinde çocuklarınız sosyalleşerek fiziksel etkinliklere katılmaktadır.Ayrıca çeşitli oyunlar ve aktiviteler içerisinde çocukların arkadaş edinip birbirleriyle paylaşmayı da öğrenmektedir. Yaş gruplarına göre farklı alanlarda etkinlikler düzenlediğimiz oyun parkı içerisinde çocuklarını gözlemleyeceğiniz alanlar da mevcuttur. Deneyimli ekibimiz, oyun ablalarımız ile çocuklarınızı heycanlandıracak özel etkinlikler düzenlemekteyiz.

7 senelik geçmişiyle Eskişehir Kapalı Oyun Alanları içerisinde en tecrübeli , en deneyimli ekibe sahip olmakla birlikte verdiğimiz profesyonel hizmet ise çocuk oyun parkı çocuklar için vazgeçilmez bir yer olmuştur. Kuzupark çocukların hayallerini gerçekleştirmesi için bu hizmeti size sunmaktadır. Çocuk oyun alanı içerisinde düzenlenen etkinliklerde çocuklarınız için ne kadar iyi ise ebeveynler için de o kadar iyi bir alandır.Bazı etkinliklerimizde çocuklarınıza eşlik edebilirsiniz. Ayrıca sizlerin istekleri doğrultusunda özel etkinliklerde planlayabilir , Özel Doğum Günü Organizasyonları planlayabiliriz. Kişiye Özel Doğum günü konseptiyle ekibimiz süslemeler ve organizasyon için hep yanınızda olacaktır. Temizliğe , Hijyenliğe önem verdiğimiz oyun alanında 4 ayrı periyod ile yapılan temizliklerimiz sayesinde içiniz rahat olsun.Kalite standartlarımız gereği çocuklarınızın sağlık ve güvenliği her zaman önceliğimizdir.

Parkımızın içerisinde Dev kaydıraklar, Top Havuzları , Top tabancaları, Tırmanma Kaydırakları, Trambolin, Devasa örümcek geçidi,Zorlu etaplar, Basketbol alanı ve araba alanı bulunmaktadır. Bunula birlikte okul günlerimiz, bu okul günlerinde çocuklarınızın sınıf arkadaşlarıyla birlikte vakit geçirdiğini istemezmisiniz? Yüz boyama etkinliklerimiz, Bubble show etkinliğimiz, Anne-çocuk etkinliklerimiz ve daha fazlası için hizmetinizdeyiz.

Kuzupark soft-play çocuk oyun parkını ziyaret etmeyi unutmayın

Kapalı Oyun Parkı Etkinlikler

Daha fazla eğlenceli içerik ve görsel için buraya tıklayınız.

Ayrıca Kuzupark Kapalı oyun parkının tekstil mağazını ziyaret edebilir uygun fiyatta ürünlere buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz.

Kapalı Oyun Parkı

Eskişehir Kapalı Oyun Alanları içerisinde en gelişmiş firmalarından biri olan Kuzupark Eğlence merkezi , çocukların içerisinde kaydıraktan kayma, yakalamaç, zıplama, tırmanma,birbirlerine sünger top atma ve müşteri memnuniyetini sağlamak amaçlı farklı etkinlikler ile fiziksel oyunları içermektedir . Kuzupark Kapalı Oyun Parkı, tamamen çocukların eğlencesine odaklanmıştır. Normal şartlarda açık havada oynanabilecek bu tür oyunların kış şartlarında ve fiziki hiç bir yaralanmaya sebep olmadan oynayabilecekleri bir atmosfer sunmaktadır. Ayrıca oyun parkı içerisindeki çocukların etkileşimlerini hareketlerini izlemeniz de mümkündür.

İç Mekan Oyun Parkı

Kapalı oyun parkı içerisinde kafeterya içermesi anne ve babaların gözetimini de mümkün kılmıştır. Kafeterya alanında anne-babalar dinlenirken kablosuz internet, sıcak-soğuk içeceklerden faydalanarak vakit geçirebilir. Büyük oyun alanı tek seferde ortalama 135 çocuğun oynayabileceği büyüklüğe sahiptir. Ayrıca 2 yaş bebek eğlence yerleri, 5 yaş bebek eğlence yerleri ve 10 yaş bebek eğlence yerleri de farklı farklı alanlarda bulunmaktadır. 2-5 Yaş arası bir alanda 5-12 Yaş arası bir alanda vakit geçirmektedir. Eskişehir Oyun alanı olan mekanlar arasında yüksekliği ortalama 6-8 m arasında olan ferah bir alandır. Hafta içi anne ve çocukların, hafta sonları ise tüm aile fertlerinin beraber vakit geçirmek için tercih edeceği Kapalı Oyun Parkı oyun grupları açısından örneğine rastlanmayan bir yerdir. Ayrıca Doğum Günü organizasyonları , İç mekan etkinlikleri ve özel etkinlikler ile Oyun parkı kendini geliştirmektedir. Annelerin Bebek oyun parkı diye araması sonucunda karşılarına Kuzupark Çocuk Oyun parkı çıkmasının en temel sebeplerinden bir tanesi çocukların gerçekten eğlenmek için iyi bir alan olduğunun göstergesidir. Ayrıca sizler gezerken yada alışveriş yaparken çocuklarınızın da eğlenmesi istemezmisiniz? Kalite standartlarımız gereği çocuklarınızın sağlık ve güvenliği her zaman önceliğimizdir. Ekibimiz ve Oyun ablalarımız sizin çocuklarınız için hizmetinizdedir.

Kapalı Oyun Parkı Etkinlikler

Daha fazla eğlenceli içerik ve görsel için buraya tıklayınız.

Ayrıca Kuzupark Kapalı oyun parkının tekstil mağazını ziyaret edebilir uygun fiyatta ürünlere buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz.