Kuzupark Hijyen

[rev_slider Hijyen]

Çocuk oyun alanlarının periyodik olarak temizliği ve sterilizasyonu, sağlığı tehdit edici risklerin en aza indirilmesini, oyun alanı kullanımının sürekliliğini sağlar.

Kuzupark olarak çocuklarımıza sağladığımız oyun alanları, gelişen ve değişen sosyal yaşamda, çocukların bilinçli birer birey haline gelebilmesi ve psikolojik geliAşimi için kaçınılmaz gerekliliktir. Özenle tasarladığımız ve doğru kullanılan oyun alanlarımız siz değerli ebeveynlerimizin çocukları üzerinde pozitif duygusal gelişim yaratmaktadır. Oyun alanları küçük yaştaki çocukların yeni oyun metotları keşfetmeleri ve risk almaları yönünde geliştirir. Ebeveynler bir güvenlik problemi dışında direkt müdahale etmeden gözleyerek, denetleyerek çocukların duygusal gelişimine yardımcı olur.

Çocukların fiziksel, zihinsel ve ruhsal gelişimi açısından vazgeçilmez olan oyun araçları ve alanları ancak birtakım kriterlere uygun olarak tasarlandığında ve hijyen sağlandığı takdirde bu amaca hizmet edebilmektedir. Bu bağlamda, çocuklarımızın sevgi dolu bir ortamda, zihinsel, duygusal, fiziksel ve sosyal açıdan sağlıklı gelişmelerini sağlamak var olan beceri ve özel yeteneklerini en üst düzeyde ortaya çıkartmak için onlara yönelik yetenek geliştirici programlar ve aktiviteler uygulamaktayız.

Bu programları uygularken de tabi ki hijyene ve steril bir ortam yaratmak için var gücümüzle çalışıyor ve 4 ayrı periyot da hijyen çalışmaları yapıyoruz. Bu çalışmalarımız sayesinde çocuklarımız gönlünce koşup oynuyor ve siz değerli velilerimizin de içi rahat oluyor.