Kapalı Oyun Parkı

Kapalı Oyun Parkı

Eskişehir Kapalı Oyun Alanları içerisinde en gelişmiş firmalarından biri olan Kuzupark Eğlence merkezi , çocukların içerisinde kaydıraktan kayma, yakalamaç, zıplama, tırmanma,birbirlerine sünger top atma ve müşteri memnuniyetini sağlamak amaçlı farklı etkinlikler ile fiziksel oyunları içermektedir . Kuzupark Kapalı Oyun Parkı, tamamen çocukların eğlencesine odaklanmıştır. Normal şartlarda açık havada oynanabilecek bu tür oyunların kış şartlarında ve fiziki hiç bir yaralanmaya sebep olmadan oynayabilecekleri bir atmosfer sunmaktadır. Ayrıca oyun parkı içerisindeki çocukların etkileşimlerini hareketlerini izlemeniz de mümkündür.

İç Mekan Oyun Parkı

Kapalı oyun parkı içerisinde kafeterya içermesi anne ve babaların gözetimini de mümkün kılmıştır. Kafeterya alanında anne-babalar dinlenirken kablosuz internet, sıcak-soğuk içeceklerden faydalanarak vakit geçirebilir. Büyük oyun alanı tek seferde ortalama 135 çocuğun oynayabileceği büyüklüğe sahiptir. Ayrıca 2 yaş bebek eğlence yerleri, 5 yaş bebek eğlence yerleri ve 10 yaş bebek eğlence yerleri de farklı farklı alanlarda bulunmaktadır. 2-5 Yaş arası bir alanda 5-12 Yaş arası bir alanda vakit geçirmektedir. Eskişehir Oyun alanı olan mekanlar arasında yüksekliği ortalama 6-8 m arasında olan ferah bir alandır. Hafta içi anne ve çocukların, hafta sonları ise tüm aile fertlerinin beraber vakit geçirmek için tercih edeceği Kapalı Oyun Parkı oyun grupları açısından örneğine rastlanmayan bir yerdir. Ayrıca Doğum Günü organizasyonları , İç mekan etkinlikleri ve özel etkinlikler ile Oyun parkı kendini geliştirmektedir. Annelerin Bebek oyun parkı diye araması sonucunda karşılarına Kuzupark Çocuk Oyun parkı çıkmasının en temel sebeplerinden bir tanesi çocukların gerçekten eğlenmek için iyi bir alan olduğunun göstergesidir. Ayrıca sizler gezerken yada alışveriş yaparken çocuklarınızın da eğlenmesi istemezmisiniz? Kalite standartlarımız gereği çocuklarınızın sağlık ve güvenliği her zaman önceliğimizdir. Ekibimiz ve Oyun ablalarımız sizin çocuklarınız için hizmetinizdedir.

Kapalı Oyun Parkı Etkinlikler

Daha fazla eğlenceli içerik ve görsel için buraya tıklayınız.

Ayrıca Kuzupark Kapalı oyun parkının tekstil mağazını ziyaret edebilir uygun fiyatta ürünlere buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz.

Yorum yaz.